JULIÉ CARBOXYTHERAPY®

Pierwsza inteligentna karboksyterapia

Karboksyterapia Julié to Inteligentny System który samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania. Zapraszamy do Neoderma Salon Firmowy na zabiegi które pozwolą Ci uwolnić się od problemów ze skórą.

Julié

System S&INT™

Julié jako pierwszy aparat na świecie korzysta z systemu S&INT™.

Zanim wykonasz zabieg – aparat wskaże Ci miejsca iniekcji, określi pożądany przepływ, odpowietrzy system, a nawet wyświetli kluczowe informacje dotyczące wykonania zabiegu w określonym wskazaniu.

Julié

Luksus na który Cię stać

Karboksyterapia wykorzystuje dwutlenek węgla do walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, łysieniem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz do odmłodzenia skóry. Aparat Julie dobiera parametry zabiegowe do danego problemu, jak i do stadium oraz stopnia jego zaawansowania. Inteligenty system zawierający innowacyjny tryb podgrzewania gazu minimalizuje odczucia podczas zabiegu.

Julié

Luksus na który Cię stać

Karboksyterapia wykorzystuje dwutlenek węgla do walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, łysieniem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz do odmłodzenia skóry. Aparat Julie dobiera parametry zabiegowe do danego problemu, jak i do stadium oraz stopnia jego zaawansowania. Inteligenty system zawierający innowacyjny tryb podgrzewania gazu minimalizuje odczucia podczas zabiegu.

Innowacyjność

DHS

Double Heating System

Innowacyjny tryb podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla. Jest to opatentowane połączenie zewnętrznego oraz wewnętrznego systemu grzewczego, które mogą działać jednocześnie lub zupełnie niezależnie od siebie. Dzięki zastosowaniu DHS® zabieg karboksyterapii staje się komfortowy jak nigdy dotąd.

Nie ufaj cyfrom na wyświetlaczu aparatu. Sprawdź na własnej skórze jak działa nowa technologia w karboksyterapii.

Działanie

Julié

Jak działa urządzenie

Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. Kosmetolog precyzyjnie podaje śródskórnie lub podskórnie kontrolowane dawki dwutlenku węgla w oparciu o stan zdrowia pacjenta i procedury zabiegowe.

Zabiegi trwają od kilku minut do godziny, w zależności od lokalizacji miejsca zabiegowego. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu, np. w redukcji cieni pod oczami pierwsze efekty widać już po 1 zabiegu, zaś w walce z uporczywym cellulitem minimalna liczba zabiegów to 6.

Precyzja

PFC

PRECISION FLOW CONTROL

Karboksyterapia Julié jest wyposażona w inteligentny system PFC®, który pozwala na precyzyjną regulację przepływu dwutlenku węgla od 1 do 150 cc/min.
Dzięki dokładnej kontroli przepływu gazu, możliwe jest właściwe zastosowanie się do ogólnoświatowych protokołów zabiegowych, które w warunkach klinicznych potwierdziły efektywność oraz bezpieczeństwo karboksyterapii. Julié pokaże Ci jakie parametry zalecane są w poszczególnych wskazaniach.

Jednak dzięki zastosowaniu systemu PFC® to Ty zdecydujesz o optymalnych wartościach podczas zabiegu. Moduł PFC® jest zatem gwarancją wysokiej skuteczności oraz bezpieczeństwa zabiegu.

Bezpieczeństwo

ACS

AIR CLEAN SYSTEM

Zadaniem programu ACS® jest całkowite pozbycie się powietrza atmosferycznego ze wszystkich podzespołów urządzenia. Największy nacisk położony jest na oczyszczenie układu pompy infuzyjnej aparatu. ACS© to jeden z najbardziej innowacyjnych systemów zabezpieczających, który został wykorzystany w aparaturze estetycznej. Zastosowanie ACS® minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji pozabiegowych o blisko 84,6%.

Funkcja ta gwarantuje sterylność oraz większe bezpieczeństwo całego zabiegu. Oznacza to, że Julié pozwoli Ci wykonać iniekcję dwutlenku węgla dopiero po dokładnym odpowietrzeniu całego układu aparatu.

Wskazania do zabiegu

Wizyta On-line

Cennik

Karboksyterapia

 

Rozstępy / zależnie od pow. /………………………………………………………………………………………………………….100zł+

Brzuch………………………………………………………………………………………………………………………………………………190zł

Oczy…………………………………………………………………………………………………………………………………………………150zł

Dekolt………………………………………………………………………………………………………………………………………………150zł

Blizny……………………………………………………………………………………………………………………………………………….150zł

Dłonie………………………………………………………………………………………………………………………………………………150zł

Uda…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..190zł

Szyja…………………………………………………………………………………………………………………………………………………150zł

Cennik

Karboksyterapia

Rozstępy / od pow. / – 100zł+

Brzuch – 190zł

Oczy – 150zł

Dekolt – 150zł

Blizny – 150zł

Dłonie – 150zł

Uda – 190zł

Szyja – 150zł

zabiegów

godziny otwarcia

Pn – PT   9.00 – 20.00

sob          9.00 – 14.00

nd          zamknięte

jak nas znaleźć

ul. Sulejkowska 60b lok. U4

04-157  Warszawa

 

kontakt

Tel.: +48 22 613 57 24

mob.: +48 606 11 66 33

Email: info@neodermasalon.pl

©2018 Neoderma Salon Firmowy

Realizacja: 68media