Zabiegi na twarz

Zadbaj o skórę twarzy

Nasze zabiegi pielęgnacyjne twarzy pozwolą Ci odmłodzić skórę, pozbyć się problemów z cerą. Już dziś zadbaj o siebie, twarz to Twoja wizytówka.

Zabiegi na twarz

Zadbaj o skórę

twarzy

Nasze zabiegi pielęgnacyjne twarzy pozwolą Ci odmłodzić skórę, pozbyć się problemów z cerą. Już dziś zadbaj o siebie, twarz to Twoja wizytówka

Pielęgnacja Twarzy

Diagnoza problemu…

W zabiegach pielęgnacyjnych twarzy najważniejsze jest precyzyjne ustalenie rodzaju skóry oraz profesjonalna diagnoza problemów. Pozwala precyzyjnie dobrać rodzaj  preparatów oraz zabieg do indywidualnych potrzeb skóry. Kłopoty z utrzymaniem skóry twarzy w optymalnej kondycji wymagają czasem radykalnych lecz delikatnych działań manualnych lub nawet użycia profesjonalnych urządzeń kosmetycznych.

Programy zabiegowe

Odpowiedni wybór…

W Salonie Neoderma wszystkie terapie gabinetowe jak i domowa pielęgnacja dobierane są indywidualnie po konsultacji. Staramy się uczyć naszych klientów  zasad codziennego dbania i pielęgnacji skóry, tak by mogli cieszyć się jak najdłużej młodym wyglądem. Nasze programy zabiegowe zawsze dobierane są tak, aby rozwiązywać istniejące problemy i zapobiegać pojawianiu się nowych.

Programy zabiegowe

Odpowiedni wybór…

Profesjonalne zabiegi zapewniające piękny wygląd dłoni i paznokci. Szeroki wachlarz metod i trendów gwarantuje pewność że  znajdą Państwo coś odpowiadającego Waszym upodobaniom.

Zapewniamy, że znajdziecie tu Państwo wspaniałą atmosferą i możliwość skorzystania z porad naszych specjalistów a także z najnowszych metod pielęgnacji skóry i paznokci. Wykonujemy zabiegi od manicure klasycznego po efektowne wykończenia zdobień na paznokciach.

Cennik

zabiegów

godziny otwarcia

Pn - PT   9.00 - 20.00

sob          9.00 - 14.00

nd          zamknięte

jak nas znaleźć

ul. Sulejkowska 60b lok. U4

04-157  Warszawa

 

kontakt

Tel.: +48 22 613 57 24

mob.: +48 606 11 66 33

Email: info@neodermasalon.pl

©2018 Neoderma Salon Firmowy

Realizacja: 68media